top of page

מה זה בית מליכסון? 

בית מליכסון הוא אחד המפעלים הוותיקים של עמותת איל"ן והוא משמש כמתחם מקדם תעסוקה עבור אנשים עם מוגבלויות בגילאים שונים.

הבית משמש מסגרת תעסוקתית שמסייעת לבעלות ובעלי מוגבלויות לעבוד ולפרנס את עצמם וכך, להשתלב בקהילה ובכלל החברה. ההכשרה והעבודה במקום מותאמים ליכולות ולצרכים של השוהים בו ומעניק להם הכשרות וכלים לעבודות שונות במשק, כל אישה ואיש על פי יכולותיהם האינדיבידואליות, תוך שמירה על שוויון בין כולם תחת גג בטוח ומכיל אחד.

העבודות הנעשות בבית מליכסון מגוונות, ממש כמו האנשים העושים אותן; החל מליקוט ואריזה של מארזים שונים לפי בקשת הלקוח, עבודת חיבור חלקים להכנת מסכי לד לשלטי חוצות, חיתוך חוטי חשמל, קידוח וכיפוף ברזל, הפעלת חנות בגדי יד שניה, חלוקת חבילות, הפעלת עמדת מכירת קפה באזור רמת החי"ל ועוד.

Dog Shelter

הצוות שלנו

מי האנשים שנמצאים בבית מליכסון

הצוות המסור של אנשי המקצוע המנוסים שלנו עומדים בלב מה שאנחנו עושים, תוך ניצול כישוריהם והתשוקה הייחודיים שלהם כדי לקדם את עבודת הארגון שלנו ללא מטרות רווח. בלעדיהם, מליכסון לא היה איפה שהוא היום. פגוש כמה מחברי הצוות שלנו למטה.

גל קיזלשטיין

מנהל כללי

שמי גל קיזלשטיין
אני בן 54 , נשוי ואב לשלושה ילדים מדהימים, שני כלבים וחתול. סיימתי תואר ראשון בביולוגיה ותואר שני בהנדסה סביבתית ועסקתי 25 בתחומי איכות הסביבה, בטיחות וכיוב. לפני שנתיים הצטרפתי לבית מליכסון ולמשפחת איל"ן. אני מתנדב בעמותת אתגרים ומנהל את מרכז הצלילה ודרך התנדבות זו נחשפתי לרעיון לבצע שינוי כיוון ולשנות כיוון לעשייה שונה.

גל קיזלשטיין מנהל בית מליכסון

ניצן משיח

מנהל הייצור והתפעול

ניצן משיח מנהל תפעול וייצור בית מליכסון

ניצן משיח,
הגעתי לבית מליכסון לפני שנה וחצי מעסק פרטי המתמחה בייצור, שיווק ויבוא של כלי בית ופטנטים, מתנדב בעמותת אתגרים, ומאמין שכל אחד יכול, עם הכוונה נכונה, עזרה מותאמת, ורצון להצליח כל אחד יכול להשיג את החלומות שלו, כדי להרגיש שווה בין שווים.

משפט שמלווה אותי המון שנים הוא: " הפחד העמוק ביותר שלנו, אינו פחד מפני חוסר היכולת. הפחד העמוק ביותר שלנו הוא הידיעה שעוצמתנו אינה ניתנת למדידה. האור ולא הצד האפל שבנו, הוא שמעורר בנו חרדות. מי אני שאוכל להרשות לעצמי להיות כל כך מבריק, מקסים, מוכשר ומאושר? " ( נלסון מנדלה ) 

עדי נחמן

עובדת סוציאלית

עדי נחמן,
עם סיום לימודיי הגעתי לאיל"ן ל "בי"ס ונצואלה" ומאוחר יותר ל"בית מליכסון",ביתי השני. בשנים הרבות, בהן אני מלווה את מקבלי השירות בדרכם בעולם העבודה וגם בשאר תחומי החיים, עומד לנגד עיניי המוטו ,כי כולנו שווים, לכולנו חלומות, שאיפות ורצונות ללא קשר למיגבלה כלשהי. האדם על כל הוויתו -אישיותו הייחודית וחוזקתיו צריכים להיות מול עינינו במיפגש עימו.

עדי נחמן עו"ס בית מליכסון

מור דיימונד

רכזת מערכת ה - ISO והאדמיניסטרציה

מור דימונד אדמין בית מליכסון

שמי מור דיימונד, בת 21 מראש העין.
אני רכזת מערכת ה - ISO והאדמיניסטרציה.
בנוסף מקדמת פרויקטים פנים אירגוניים וקשרים מול הקהילה העסקית 
 

מיכל הולנד

מדריכה שיקומית

שמי מיכל הולנד, בת 54

עובדת באיל"ן מספר רב של שנים. 

התחלתי בספיבק כמדריכת כושר וריקוד עם כיסאות גלגלים.

הגעתי לבית מליכסון מתוך הכרות עם אחת מקבלות השירות שלנו, שהייתה חניכה שלי בספיבק.

סמיון גוברמן

מדריך שיקומי

אודות: סמיון

אביבית דויד

מדריכה שיקומית

שמי אביבית, עובדת באיל"ן מזה 16 שנים. התחלתי בתפקידי עזר, והיום מעל שנתיים אני משמשת כמדריכה שיקומית לקבוצה של מקבלי שירות

ציון נחום

מדריך שיקומי

שמי ציון, בן 54 מחולון
בעל תעודה בתחום הטיפול באנשים עם מוגבלויות.
בעל תעודה בניהול טיפולי.
עם ניסיון רב בתחום, עושה זאת באהבה ובמסירות.
המטרה העיקרית שלי לקדם ולהעצים במקומות בו אוכל לתרום לאלה הזקוקים להכוונה.

bottom of page